Motel Skalka Furmanská misa Exteriér Ubytovanie Recepcia

Relax, šport

Relax, šport... uvoľnenie, zábava

Výhodná geografická poloha a čistá príroda ponúka návštevníkom Motela Skalka unikátne možnosti trávenia voľného času po celý rok.

Na jar, v lete a na jeseň čakajú mladých i skôr narodených turistické chodníky a cyklotrasy. V blízkosti nášho motela môžete navštíviť tenisové kurty či vychutnať si jazdu na koni.

V zime, keď všetko prikryje snehová perina, môžete navštíviť lyžiarske stredisko Snowparadise Veľká Rača vzdialené 25km, alebo neďaleké Veľké Ostré. Po celodennej túre či inom športovom vyžití sa môžete uvoľniť prostredníctvom saunovania alebo whirpool vane, ktorými náš motel disponuje.

Pre záujemcov o kultúrne a historické dedičstvo Vám odporúčame vycestovať do neďalekej Radole, kde sa nachádza renesančný kaštieľ či navštíviť obec Stará Bystrica, ktorá Vám ponúkne unikátny pohľad na prvý slovenský orloj udávajúci najpresnejšiu polohu slnka na svete.

Galéria

Dotazník spokojnosti

V rámci neustáleho procesu skvalitňovania nami poskytovaných služieb by sme vás chceli požiadať o vyplnenie krátkeho dotazníka.

Copyright © 2013 - 2018 Motel Skalka. Všetky práva vyhradené. Mapa stránok. Facebook Motel Skalka Google+ Motel Skalka YouTube Motel Skalka